Pansiyonumuzun Konumu

Şehir merkezine sadece 7dk. yürüyüş mesafesinde

TC. M.E.B. Özel Dönem Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Pansiyonu krokide görüldüğü üzere şehir merkezine yakın mesafede olup yerel dilde şehri Aşağı Nazilli ve Yukarı Nazilli olmak üzere ikiye ayıran Aydın-Denizli karayoluna 30metre ve Nazilli Otobüs Terminali'ne ise 7 dk yürüyüş mesafesindedir. Yurdumuzun yakın çevresinde Adliye, Hükümet Konağı, Öğretmen evi, Devlet hastahanesi, Kaymakamlık konutu, Cumhuriyet Parkı ve Tansaş alış veriş merkezi gibi sosyal merkezler mevcuttur. Yurdumuzun Nazilli Otobüs Terminali'ne, Tren istasyonuna ve Aydın-Denizli karayoluna yakınlığı öğrencilerimize seyehatlerinde kolaylık sağlamaktadır. Nazilli Dönem kızyurdu, öğrencilerimizin yiyecek, giyecek, sinema, tiyatro, gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği şehir merkezine 7 dk. lık yürüme mesafesindedir.

YURDUMUZDAN OKULUNUZA TEK VASITA İLE GİDEBİLİRSİNİZ!

Pansiyonumuza ait servis araçlarıyla Nazilli’den İsabeyli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne ücretsiz servis hizmetimiz vardır.

YURDUMUZDA KONAKLAYARAK TEK VASITA İLE ULAŞABİLECEĞİNİZ YÜKSEKOKULLAR;

(ADÜ) Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Meslek Yüksek Okulu, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kuyucak Meslek Yüksek Okulu, Sultanhisar Meslek Yüksek Okulu, Atça Meslek Yüksek Okulu, Yenipazar Meslek Yüksek Okulu, Bozdoğan Meslek Yüksek Okulu, Karacasu Meslek Yüksek Okulu

HARİTA

isabeyli kız yurdu