SINIRSIZ İNTERNET

İnternet hizmetimiz wireless (kablosuz) internet yayını olarak yurdumuz içinde sınızsız olarak verilmektedir.

7/24 GÜVENLİK

Pansiyonumuz 7 Gün 24 saat boyunca sürekli olarak izlenmektedir. Daima Güvenli ve Huzurlu bir aile ortamı vardır.

MERKEZİ ISITMA

Doğalgazlı Kalorifer sistemi ile ısınan tesisimizde ayrıca 24 saat sıcak su mevcuttur.

ETÜD SALONU

Öğrencilerimiz etüt salonumuzda bulunan masaüstü bilgisayarlardan ücretsiz olarak yararlanabilirler.

24 SAAT SICAK SU

Merkezi kalorifer sistemi ile ısınan tesisimizde 24 saat sıcak su mevcuttur. Öğrencilerimiz pansiyonumuzda istedikleri zaman sıcak su kullanabilmektedirler.

TEMİZLİK VE HİJYEN

Temizlik ve kat hizmetleri, haftanın 6 günü 08.30 – 17.30 saatleri arasında sürekli ve düzenli olarak temizlik görevlilerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

SAĞLIK

24 Saat Koşulsuz Sağlık Hizmeti Vardır. Öğrencilerimizin Sağlığıyla En Az Onların Ebeveynleri Kadar İlgilenmekteyiz. Güvenli ve Huzurlu Bir Aile ortamı vardır.

KAHVALTI VE YEMEK

Ferah, temiz ve hijyenik yemekhanemizde usta aşçılarımız tarafından hazırlanan zengin menüye sahip kahvaltı ve leziz yemek yeme imkanı.

OKUL SERVİSİ

Pansiyonumuza ait servis araçlarıyla Nazilli’den İsabeyli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne ücretsiz servis hizmetimiz vardır.

YIKAMA

Pansiyonumuzun çamaşırhanesiyle öğrencilerimize temiz giyim imkanı sunuyoruz.Ayrıca ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

MERKEZİ KONUM

Nazilli Otobüs Terminaline, Tren istasyonuna ve Aydın-Denizli karayoluna yakınlığı, şehrin ticaret ve sosyal merkezlerine çok kısa mesafede .

DİNLENME ODASI

Dinlenme salonunda ister televizyon seyredebilir isterseniz pansiyondaki kalan diğer arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz.

PANSİYON ÖZELLİKLERİ

TC. M.E.B. Özel Dönem Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Pansiyonu, 76 öğrenciye hizmet verebilecek kapasitededir ve 3 tam kat ve 1 bodrum katından oluşur. Yapı denetimli betonarme binamızda hidrofor, yedek su depoları, güneş enerjisi ve paratoner bulunmaktadır. Elektrik, tesisat ve ısınma ile diğer teknik konularda oluşabilecek tüm arızaların kısa sürede giderilebilmesi ve düzenli olarak bakım yapılması için istihdam edilen teknik personelimiz, 24 saat hizmet vermektedir. Nazilli Dönem Kız Öğrenci Pansiyonu ile tüm tesisin yangına karşı korunması için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Tesisimizde üçüncü kattan aşağıya kadar inen yangın merdiveni mevcuttur. Yangın merdiveninin her kattan çıkışı bulunmaktadır. Ayrıca, yangına karşı önlem olarak yangın tüpleri ve hortumları ile alarm sistemleri, yönetmeliklere uygun şekilde bulundurulmakta ve periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.

isabeyli kız yurdu